Na terenie DOT Park powstało 15 hoteli. Zagościły w nich owady!

W kompleksie biurowym DOT Park niezwykle istotne jest dbanie o bioróżnorodność i zrównoważony rozwój. Z tą myślą teren biurowców otaczają liczne tereny zielone. Występująca w nich roślinność ma nie tylko walor estetyczny czy rekreacyjny, ale również ekologiczny, ponieważ stanowi doskonałą przestrzeń dla owadów. Domki to wkład kompleksu DOT Park w ochronę przyrody w miastach.

Różnorodność gatunków roślin zapewnia obecność licznych owadów, w tym: trzmieli, biedronek oraz motyli. Na terenie kompleksu znajduję się 15 hoteli dla owadów oraz domków dla motyli. Hotele są usytuowane w najlepszych dla owadów miejscach, a jednocześnie stanowią uzupełnienie infrastruktury kompleksu DOT Park.


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Na terenie DOT Park powstało 15 hoteli. Zagościły w nich owady!

W kompleksie biurowym DOT Park niezwykle istotne jest dbanie o bioróżnorodność i zrównoważony rozwój. Z tą myślą teren biurowców otaczają liczne tereny zielone. Występująca w nich roślinność ma nie tylko walor estetyczny czy rekreacyjny, ale również ekologiczny, ponieważ stanowi doskonałą przestrzeń dla owadów. Domki to wkład kompleksu DOT Park w ochronę przyrody w miastach. Różnorodność […]

Czytaj dalej